KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14929091
nr 1492 9091
Lee Reynolds
(f. 1936), USA
Oljemålning, Segelbåtar. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 153x123 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 26 september 2022
kl 18:17:28
700 kr
800 kr
2.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.600 kr